رسانه سلامت و دانش

عکس |‌ شکار لحظه پرواز بشقاب‌پرنده‌ها در آسمان آمریکا؟

بر اساس گزارشی که دیلی میل در روز دوشنبه منتشر کرد، ویدئوی اول دسامبر نورهای سفید را در زمین های کشاورزی نزدیک وست بند و فردونیا نشان می دهد. نورهایی که با سرعتی باورنکردنی حرکت می کردند و به نظر می رسید از بالای لایه ای از ابرهای نازک در شب اول دسامبر می آمدند، شاهدان را به این باور رساندند که یک بشقاب پرنده را دیده اند. دیلی میل این ویدئوها را از دو ساکن ویسکانسین – کیمبرلی و کن – به دست آورده است.

کیمبرلی، که صاحب یک سالن در وست بند است، پس از مشاهده نورهای روشن در یک جاده روستایی در حوالی ساعت 10:45 بعد از ظهر روز 1 دسامبر، ویدیویی از مشاهده احتمالی بشقاب پرنده را به اشتراک گذاشت.

در همان زمان، کن، افسر سابق پلیس و کارمند خدمات مالی در فردونیا، در مزارع بیرون از خانه اش نورهای عجیبی را در آسمان دید و این پدیده را ثبت کرد.

دیلی میل روز دوشنبه گزارش داد که ویدئوهایی که توسط دو ساکن ویسکانسین به اشتراک گذاشته شده است، لحظه ظاهر شدن چهار نور متوالی، با نور پنجم از سمت چپ برای پیوستن به سازند را ثبت کرده است.

عکس | شکار لحظه شکار بشقاب پرنده در آسمان آمریکا؟

یکی دیگر از ساکنان ایالات متحده – آندریا لین – نیز در 1 دسامبر این نورهای عجیب را در آسمان دید. لین با استفاده از فیس بوک، چهار ویدیو از مشاهده خارج از خانه خود در 80 مایلی شمال در هوارد به اشتراک گذاشت.

این نورها در 2 دسامبر در ویسکانسین نیز دیده شدند. حدود 35 مایل دورتر در گرین‌فیلد، کریس نواک و خانواده‌اش در حال رانندگی به سمت چراغ‌های خیابان Candy Cane Lane در غرب آلیس بودند. در این گزارش افزوده شد که همسر نواک به او از نورهای عجیب در آسمان هشدار داد، در حالی که ماشین حدود ساعت 6:55 بعد از ظهر از روی پل فاکس ریور به سمت شمال در حال حرکت بود.

خبر مشاهده احتمالی بشقاب پرنده در ایالات متحده در حالی منتشر می شود که پنتاگون صدها گزارش جدید یوفو دریافت کرده است، اما تاکنون هیچ مدرکی دال بر وجود حیات فرازمینی وجود نداشته است. دفتر مقررات همه دامنه ها (AARO)، یک دفتر جدید پنتاگون، در ماه جولای برای ردیابی اشیاء ناشناس در آسمان، زیر آب یا در فضا راه اندازی شد.

جمعه گذشته، دکتر شان کرک پاتریک، مدیر AARO به خبرنگاران گفت که پنتاگون صدها گزارش جدید UFO را دریافت کرده است. دکتر کرک پاتریک احتمال وجود حیات فرازمینی را رد نکرد و گفت که رویکردی علمی برای این تحقیق در پیش گرفته است.

منبع: wionews

227227

.