رسانه عمومی

سخنگوی شهرداری تهران: مسدود شدن قسمتی از خیابان بهار تا اخذ تاییدیه

سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد که تا زمان اخذ تاییدیه ایمنی ساختمان تجاری – اداری بهار که از صبح امروز طعمه حریق شده، خیابان بهار حد فاصل سمیه تا طالقانی مسدود خواهد بود.

مطهر محمدخانی در گفت‌وگو با سلام دکتر در مورد آخرین وضعیت حریق در خیابان بهار گفت: در حال حاضر آتش‌نشانان در طبقه منفی ۳ در حال اطفای حریق هستند و عملیات لکه‌گیری و کاهش دمای زیرزمین ساختمان همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه متاسفانه یکی از آتش‌نشانان در پی عملیات اطفای حریق ساختمان اداری – تجاری در خیابان بهار تهران به درجه رفیع شهادت نائل شد، گفت: تلاش آتش‌نشانان برای مهار حریق ادامه دارد اما تا زمانی که سازمان آتش‌نشانی تاییدیه ایمنی ساختمان را ندهد و همچنین کارشناسان نظام‌مهندسی نسبت به چک و تایید ساختمان تجاری – اداری اقدام نکنند، خیابان بهار حد فاصل سمیه تا طالقانی مسدود خواهد بود.

به گزارش سلام دکتر، در ساعت ۱۰:۲۹ صبح امروز حادثه حریق در یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری – اداری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده می‌شود که در پی آن آتش‌نشانان سه ایستگاه به محل حادثه واقع در خیابان بهار نرسیده به خیابان طالقانی اعزام می‌شوند و در پی این عملیاتی که از صبح امروز آغاز شده یک نفر از آتش‌نشانان به شهادت رسیده است.

انتهای پیام