رسانه سلامت و دانش

ساخت و نصب سردیس شهدای پرستار در معابر تهران/پیگیر مطالبات پرستاران در حوزه‌های شهری هستیم

پرستار | پرستار روزانه | پرستاران

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: موضوع نامگذاری برخی از خیابان های تهران به نام شهدای تهران را در شورای اسلامی شهر تهران با جدیت پیگیری می کنم.

به گزارش سلام دکتر، علیرضا نادعلی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز و هفته پرستار به همراه هیئت مدیره نظام پرستاری استان تهران از بخش های مختلف بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید و از پرستاران این بیمارستان تقدیر به عمل آورد. این بیمارستان

بر اساس این گزارش، علیرضا نادعلی پس از بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان به همراه حمید رئیس اداره بهداشت و درمان شهرداری تهران با امین کوهساریان رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری شهر تهران دیدار و گفتگو کرد. درخواست پرستاران تهرانی در رشته های مختلف از مدیریت شهری تهران.

علیرضا نادعلی، سخنران و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک روز و هفته پرستار، از ایثارگری های پرستاران در ایام کرونا قدردانی و تشکر کرد و گفت: پرستاران رشادت و فداکاری از خود نشان دادند. در دوران کرونا و همه شاهد رشادت‌های کارکنان بودند.» آنها با بیماری هولناک کرونا می‌جنگیدند و در این راه، کادر پزشکی شهدای زیادی دادند.

وی افزود: مدیریت شهری تهران موظف به ارائه خدمات به کادر درمانی و به ویژه پرستاران عزیز تهرانی است و تلاش خواهیم کرد تا همکاری خوبی با پرستاران شهر تهران در ادارات مختلف برای رفع مشکلات این عزیزان داشته باشیم.

نادعلی ادامه داد: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران که می تواند کمک خوبی به پرستاران باشد، حضور پرستاران در رویدادهای فرهنگی شهر تهران است. لذا برگزاری رویدادهای فرهنگی برای پرستاران می تواند با کمک شهرداری تهران انجام شود تا پرستاران عزیز تهرانی به همراه خانواده خود در این رویدادهای فرهنگی شرکت کنند. همچنین راه اندازی دانشکده پرستاری در تهران را پیگیری خواهیم کرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: آماده همکاری با کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با محوریت خدمت رسانی به پرستاران شهر تهران هستیم. همچنین موضوع تردد در اطراف بیمارستان نیز حل شود و شهرداری منطقه 3 تهران در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: جایگاه پرستار در شهر تهران باید به بهترین نحو ارج نهاده شود. لذا در این زمینه سازمان زیباسازی شهرداری تهران را موظف می کنیم که ساخت یادمان شهدای پرستار و نصب این المان ها در میادین و چهارراه های شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، وی در پایان گفت: آمادگی همکاری مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری را داریم تا بتوانیم بخشی از درخواست های پرستاران شهر تهران را برطرف کنیم. بر اساس اولویت و ورودی مدیریت شهری تهران.

انتهای پیام

.