روش بزرگ کننده آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی

محصولات زیادی جهت استفاده برای افزایش آلت تناسلی آقایان تولید و استفاده میشود. اندازه آلت تناسلی می تواند بر کیفیت رابطه جنسی تأثیر بگذارد. مردان همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش سایز خود بوده اند، همچنین اندازه آلت تناسلی در زندگی جنسی مهم است. برای بسیاری از زنان اندازه بزرگتر آلت به معنای رضایت بیشتر است.

تبلیغات بسیاری برای محصولات و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی در همه جای دنیا نیز وجود داردکه ادعا می کنند که طول و عرض آلت تناسلی شما را افزایش می دهند. بیشتر تکنیک هایی که در تبلیغات میبینید کار نمی کنند و برخی می توانند به آلت تناسلی شما آسیب برسانند.

عامل وراثت نیز می تواند در زمان رسیدن به بلوغ و رشد آلت مردانه تأثیر گذار باشد. در برخی از موارد جهش های ژنتیکی می تواند بر ابعاد و شکل اندام جنسی آقایان تأثیر بگذارد. بنابراین تغییرات هورمونی در دوران بارداری نیز برشکل گیری آلت تناسلی جنین پسر تأثیرگذار است.

اندازه آلت تناسلی:

ترس از اینکه آلت تناسلی شما خیلی کوچک به نظر می رسد و نمی تواند همسرتان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارید شما را نگران کرده. جالب است که بدانید اکثر مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی‌شان خیلی کوچک است، در واقع آلت تناسلی دارند که اندازه قابل قبولی نیز دارد.

بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی از اندازه آلت تناسلی دارند. به‌طور متوسط اندازه آلت تناسلی در حالت طبیعی 3 سانتی‌متر و در حالت نعوظ 13 سانتی‌متر است. اگر آلت تناسلی شما در هنگام نعوظ حدود 13 سانتی متر یا بلندتر است، اندازه آن معمولی است. آلت تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می شود که در هنگام نعوظ کمتر از 3 اینچ (حدود 7.5 سانتی متر) باشد، این وضعیتی است که میکروپنیس (Micropenis) نامیده می شود.

موارد بزرگ کننده آلت تناسلی:

بیشتر روش های تبلیغ شده برای بزرگ کردن آلت تناسلی کارساز نیستند.  برخی می توانند باعث آسیب دائمی به آلت تناسلی شما شوند. در اینجا برخی از محصولات و تکنیک های ورزشی آورده شده است:

 1. داروهای افزایش سایز:

این داروها معمولاً حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهان دارویی یا هورمون‌هایی هستند که آلت تناسلی شما را بزرگ می‌کنند.

 1. دستگاه وکیوم:

دستگاه وکیوم خون را از اطراف به سمت بالای آلت تناسلی هدایت میکند اینکار سبب افزایش گردش خون و هم چنین باز شدن عروق می گردد، هنچنین برای درمان اختلال نعوظ نیز استفاده می‌شوند.

محصولات مناسب برای افزایش آلت:

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو :

دستگاه وکیوم مردانه تورنادو بدون هیچگونه عوارض خاصی، کمک به رفع اختلال نعوظ و همچنین افزایش حجم آلت تناسلی آقایان می‌کند.افزایش جریان خون در آلت تناسلی مردان، باعث به وجود آمدن نعوظ می‌شود. دستگاه وکیوم همراه آقایان با مکندگی و حالتی شبیه بادکش، به افزایش جریان خون و ماندگاری آن در آلت تناسلی مردان کمک می‌کند و باعث می‌شود نعوظ به وجود آمده در مدت بیشتری حفظ شود. همچنین این مکندگی باعث افزایش سایز خواهد شد.

اختلال نعوظ زمینه ساز مشکلات جنسی در زوجین است. زیرا بدون این اتفاق رابطه جنسی عملا به درستی صورت نمی‌گیرد. نتیجه این امر دلسردی و حتی کاهش اعتماد به نفس می‌باشد. خوشبختانه امروزه با استفاده از لوازم جنسی و زناشویی بسیاری از این مشکلات رفع می‌شود و لذت رابطه جنسی را برای شما به همراه می‌آورد. خرید وکیوم مردانه با بهترین قیمت را می‌توانید از فروشگاه رویای شب خریداری کنید. مزیت بزرگ وکیوم همراه مردانه این است که بدون هیچ ضرر یا خطری این کار را انجام می‌دهد.

ویژگیهای دستگاه وکیوم تورنادو :

 1. قیمت دستگاه وکیوم همراه با توجه به کارایی و کیفیت اجزا بسیار مقرون به صرفه است.
 2. این محصول متشکل از سه واشر سیلیکون با مکش قوی و دسته چهار انگشتی می‌باشد.
 3. مشخصات و اجزای دستگاه وکیوم اصل تورنادو کاملا مطابق با تصویر محصول در سایت است.
 4. وکیوم بر خلاف داروهای افزایش حجم، درمان کننده نعوظ، تاخیری و هیچگونه ضرر و عوارضی ندارد.

آلت تناسلی

موارد موثر وکیوم:

 • طولانی تر کردن نعوظ
 • کمک به رفع زود انزالی
 • افزایش حجم و طول آلت تناسلی
 • بهبود جریان خون و کمک به حل مشکل نعوظ
 • کمک به درمان انحراف، شل شدگی و خمیدگی آلت

نحوه استفاده وکیوم قبل از رابطه :

 • حلقه لاستیکی یا واشر مناسب خود را انتخاب کنید و بر سر دهانه محفظه شیشه‌ای بکشید.
 • توجه داشته باشید هوا نباید از این محفظه عبور کند.
 • سر آلت را کمی به ژل لوبریکانت ( روان کننده ) آغشته کرده و وارد محفظه کنید.
 • شروع به پمپ زدن کنید و بین هر بار پمپ زدن حدود دو ثانیه مکث کنید.
 • این کار را تا زمانی ادامه دهید که احساس فشار زیاد یا درد نداشته باشید.
 • پس از مکش کافی و ایجاد نعوظ، سوپاپ محفظه را بکشید و مجددا عمل پمپ زدن را تکرار کنید.
 • بسته به شدت و نیاز به پر شدن بافت آلت از خون، عمل پمپ زدن و کشیدن سوپاپ را حدود 5 الی 6 بار تکرار کنید.
 • پس از نعوظ کامل، بدون وارد کردن هوا به محفظه، کش لاستیکی را کشیده و محفظه را جدا کنید.

هشدار در استفاده از وکیوم تورنادو :

 • کش لاستیکی را بیش از 15 دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید.
 • از مکش بیش از حد خودداری کنید. این کار باعث ایجاد درد و فشار می‌شود.
 • پس از استفاده، محفظه شیشه‌ای و کش لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید.

2- دستگاه اکستندر :

 • افزودن به طول آلت
 • بالا بردن بنیه و توان جنسی و مقدار منی
 • درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی
 • ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط جنسی
 • رشد بدون خطر ، بدون درد و رنچ (فقط با کمی صبر و مداومت)
 • رشد بدون محدودیت آلت تناسلی (تا آخرین سایز دستگاه)
 • ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر

دستگاه  اکستندر مگنت دار می تواند به صورت منطقی اثبات کند که الت تناسلی مردانه  می تواند رشد کند. این دستگاه هم اکنون یکی از بهترین و محبوب ترین راههای افزایش آلت تناسلی آقایان می باشد.

در شیوه های درمانی مختلف افزایش سایز آلت اقایان رقابت زیادی وجود دارد ولی همچنان برخی پزشکان استفاده از دستگاه های افزایش سایز مانند دستگاه اکستندر مگنت دار روناس را علمی تر میدانند.

ما در  این محصول را عرضه کرده ایم و نحوه درست استفاده از دستگاه لارجرباکس و اطلاعات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

نحوه استفاده اکستندر مگنت دار :

اصول علمی دستگاه اکستندر مگنت بزرگ کننده مردانه بر پایه طب کششی میباشد . علت افزایش طول و قطر آلت تکثیر سلولی بافت های اسفنجی و دیگر بافت های اندام تناسلی مردانه میباشد که بصورت مداوم تحت تاثیر کشش رشد میکنند.
این کشش بصورت تدریجی و مداوم  موجب تحریك و رشد عروق ، بافتهای بدنه و بافت اسفنجی میشود و آلت تناسلی مردانه را طولی و قطری بزرگ تر میکند

3-روغن خراطین زالو :

عطاری آنلاین بالینسو با ایجاد روغن ترکیب خراطین و زالو ترکیب ویژه ای با اثر گذاری بیشتر سعی در بهبود و افزایش کیفیت روغن جهت نتیجه دهی و اثر دهی بیشتر و بهتر و سرعتر در روند درمان مانند بزرگ کردن آلت جنسی مردانه یا بزرک کردن سینه یا باسن حجم دهنده به لب و  گونه داشته اند.

نتیجه مثبت این محصول برای خانم ها و آقایان هر دو مثبت بوده، زنان متاهل برای حجیم کردن قسمت باسن و سینه و دخترانی که در سن بلوغ نیز بیشتر برای سینه، گونه و لب ها استفاده میکنند به این خاطر که تاثیر شگفت انگیزی حتی در صورت و زیر چشم ها دارد.همچنین مردان نیز بیشتر برای حجم دادن آلت تناسلی استفاده میکنند تا به سایز مورد ایده آل برسند.

آلت تناسلی

البته این محصول برای افرادی که سایز ایده آل هستند هم مورد استفاده قرار میگیرد اما باید توجه داشته باشیم که بیشتر شدن از سایز استاندارد موجب اذیت کردن طرف مقابل می شود.

4-روغن خراطین هندی اصل:

روغن خراطین هندی اصل از نوعی کرم خاکی تهیه می شود و محصول کشور هندوستان می باشد. این روغن دارای غلظت بالایی است که در روند طول درمان برای هر فرد حداقل دو عدد نیاز می باشد.روغن خراطین یکی از طبیعیترین روغنها برای افزایش اندام بدن است.

افزایش سایز با روغن خراطین هندی:

همچنین مردان برای حجم دادن آلت تناسلی خود از این روغن استفاده میکنند تا به سایز ایده آل برسند. البته این محصول برای افرادی که سایز ایده آل هستند هم مورد استفاده قرار میگیرد اما باید توجه داشته باشیم که بیشتر شدن از سایز استاندارد موجب اذیت کردن طرف مقابل می شود.
احتمالا روغن خراطین را بارها و بارها شنیده اید و همه می گویند برای افزایش حجم بسیار خوب و کارساز است. مسلما شما نیز از شخص دیگری شنیده اید و کنجکاو شده اید که در اینترنت به دنبال آن بگردید. این همان محصول شگفت انگیزی است که به صورت کاملا طبیعی و با غلظت بالا در اختیار شما قرار گرفه است.

ترکیبات روغن خراطین :

این روغن سرشار از امگا 3، امگا 6، امگا 9 و پروتئینهای فراوان است. نتیجه این محصول برای خانم ها و آقایان هر دو مثبت بوده، زنان متاهل برای حجیم کردن قسمت باسن و سینه و دخترانی که در سن بلوغ نیز بیشتر برای سینه، گونه و لب ها استفاده میکنند، تاثیر شگفت انگیزی در صورت و زیر چشم ها و دیگر نقاط بدن مشاهده میکنند.

فواید استفاده از روغن خراطین:

از دیگر خاصیتهای پر کاربرد روغن خراطین میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. افزایش سایز آلت تناسلی
 2. کمک به تقویت و رشد موی سر
 3. حجیم نمودن لب، سینه، گونهها و
 4. ماساژ و افزایش جریان خون در رگها
 5. شفاف سازی و رفع چین و چروک پوست
 6. درمان دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد

موارد استفاده از روغن خراطین:

در زیر به برخی از خواص مهم و معروف روغن خراطین اشاره میکنم:

 • افزایش حجم و تناسب اندامها:

روغن خراطین به عنوان یک محصول حجم دهنده برای برخی از اندامهای بدن مانند سینه و باسن استفاده میشود. این روغن میتواند عضلات را سفت و حجیم کرده و فرم مطلوبی را به این اندامها ببخشد.

 • تحریک رشد بافتهای پوستی:

روغن خراطین میتواند تحریککنندهای برای رشد و تجدید سلولهای پوست باشد. این خاصیت میتواند به بهبود حالت پوست کمک کند و به عنوان راهکاری برای از بین بردن ضایعات پوستی مؤثر باشد.

برخی تحقیقات نشان دادهاند که روغن خراطین ممکن است بر جریان خون تأثیر بگذارد و به بهبود جریان خون در برخی از مناطق بدن کمک کند. این خاصیت میتواند به بهبود بهرهوری و عملکرد اندامها کمک کند.

روغن خراطین دارای مواد آنتیاکسیدانی مانند اسید گالیک و اسید فنولیک است که میتواند به محافظت از سلولها در برابر آسیبهای اکسیداتیو کمک کند.

 • استفاده در ورزشکاران و بدنسازان:

به عنوان یک محصول طبیعی، روغن خراطین ممکن است تاثیر مثبتی بر عملکرد و بازسازی عضلات در ورزشکاران و بدنسازان داشته باشد. این محصول میتواند به بهبود بازیابی بعد از تمرینات کمک کند.

 

آلت تناسلی