رسانه سلامت و دانش

رنگ موی مناسب برای پوست گندمی چیست؟

تشخیص رنگ مو مناسب برای پوست گندم

هر صورت و پوست نیاز به رنگ صحیح مو دارد. آقایان عزیز ، رنگ پوست شما گندم است ، باید به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا باید اندازه رنگ پوست خود را بدانید ، بنابراین کافی است رنگ پوست خود را با یک تکه جواهرات (نقره و طلای) بدانید. به این ترتیب ، اگر تزیینات نقره ای برای پوست شما مناسب تر باشد ، پوست شما دارای تن خنک و برعکس است ، یعنی اگر طلا بیشتر به پوست شما می رسد ، پوست شما گرم می شود. روش دیگر برای تشخیص تن پوست شما نگاه به رنگ رگهای شما است. اگر رگهای آبی بنفش دارید ، این بدان معنی است که پوست شما سرد است. اگر رگهای سبز دارید پوست شما گرم و مقوی است. روش دیگر این است که کاغذ را در کنار پوست خود قرار دهید ، به این ترتیب که کاغذ را در کنار صورت خود قرار دهید ، اگر رنگ پوست شما در کنار کاغذ زرد است ، پس این بدان معنی است که رنگ پوست شما گرم است ، اگر رنگ پوست شما به رنگ صورتی و قرمز نزدیک باشد. این بدان معنی است که تن پوست شما خنک است.

تصاویر رنگ مو عسل

چه رنگ موهایی که در پوست گندم ایجاد می شوند؟

پوست گندم دو تن اصلی دارد قرمز و آبی این در رده رنگی برای پوست های گرم است. بیشتر مردم گندم می خورند و پوست آنها سبز می شود. نکته بسیار مهمی که باید در هنگام انتخاب رنگ مو برای گندم انجام دهید ، خنثی کردن این چهره سبز و روشن نکردن صورت است. به عنوان مثال ، رنگ موی تیره خالص به هیچ وجه برای پوست گندم مناسب نیست زیرا سایه سبز بیشتری از پوست را نشان می دهد. البته باید به خاطر داشته باشیم که رنگ موی روشن یا تیره نسبت به پوست گندم بسیار حساس است. با توجه به اینکه این دسته از رنگ های پوست به دلیل اینکه بار مخلوط نسبی خانواده های مختلف پوست است ، انتخاب رنگ های سبک و تیره باید بسیار مراقب باشد.

نام رنگ های مناسب برای چمن گندم

برای انتخاب رنگ مو در این نوع پوست ، از رنگ های مو طلایی و قرمز معروف به سری قرمز و جهانی (مخفف R و G) استفاده کنید. بنابراین اگر رنگ پوست شما گندم است ، چشمان شما دارای رنگ های قهوه ای ، قرمز ، طلایی و بلوط برای شما است. این نکته بسیار حساس را فراموش نکنید رنگ طلایی شما آن را برای پوست خود استفاده کرده اید ، درجه طلایی بسیار روشن از آن استفاده نکنید ، زیرا این رنگ روی پوست گندم ، اسید پرتقال را آلوده می کند ، که کل صورت و موهای شما را خراب می کند. از رنگ موی تن استفاده کنید فندق، عسل، شراب قرمز، عزیزم تاریک، کارامل، شکلات و مسی برای پوست گندم بسیار مناسب است.

رنگ مو عسل

یک رنگ عالی و بسیار زیبا برای پوست گندم ، رنگ مو عسل در حال بودن اکنون بسته به نوع پوست و سلیقه خود می توانید از رنگ موهای عسل تیره یا حتی عسل سبک و طبیعی استفاده کنید. هرچه گندم بیشتری دریافت کنید ، رنگ عسل شما سبک تر می شود. به یاد داشته باشید که اگر رنگ پوست شما بسیار سبک (پوست سفید و روشن) است ، بهتر است به این رنگ مو نروید ، زیرا این رنگ مو برای پوست گندم تیره مناسب تر است ، زیرا با این حال اگر پوست بسیار سبک باشد. رنگ صورت شما بسیار بی رنگ می شود.

رنگ مو برای پوست گندم مناسب است

بهترین مخلوط رنگ موی عسل

استفاده از دو فرمول زیر برای ایجاد ترکیب رنگ موی عسل بسیار جذاب و کاربردی است. این رنگ مو در بین خانم ها و دختران جوان بسیار متداول است. این بدان دلیل است که آنقدر تاریک نیست که برنزه نشود و خیلی روشن نباشد. به همین روش می توانید انواع ترکیبات عسل را تهیه کنید. به عنوان مثال ، عسل مسی ، عسل شکلاتی ، عسل طلایی ، رنگ موی عسل با نکات برجسته و …

  1. فرمول رنگ آمیزی موی عزیزم

مخلوط مساوی از رنگ شکلات بلوند + بلوند طلایی

2 سانتی متر از رنگ بلوند متوسط

6٪ اکسیدان شماره یک

پایه مو 8

  1. عسل ترکیب رنگ شکلات
  2. در این رنگ مو ابتدا باید رنگ موهای خود را به 6 با 000 پایه بزنید. سپس رنگهای زیر مو را جمع کرده و بعد از 40 دقیقه موهای خود را بشویید.
  • پایه مو 6 با سه صفر است
  • 70 مایل عسل شماره 7
  • 20 قطعه شکلات سبک
  • 30 مایل دودی شماره 7
  • 8 سانتی متر اختلاف نقره
  • 5 سانتی متر تنوع طلایی

رنگ مو را با قیمت مناسب از کجا خریداری کنیم؟

برای خرید رنگ مو مناسب ، می توانید در جشنواره بازی Ton Ton Off شرکت کنید و از تخفیف های هیجان انگیز و اقتصادی برای این تخفیف ها لذت ببرید. در این جشنواره تخفیف ، Monton Ro تخفیف های بسیار عجیب و اقتصادی به شما ارائه می دهد. این جشنواره در نیمه دوم ژوئن برگزار می شود و شش روز به طول می انجامد. پیشنهاد ما این است که این جشنواره بی نظیر را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید