رضایت ۹۶ درصدی جانبازان از خدمات بیمارستان ساسان/ تاثیر تحریم‌ها بر تهیه دارو و تجهیزات

_بیمارستان | ۹۶ | از

بیمارستان فوق تخصصی ساسان ضمن تشریح شیوه خدمت رسانی به پزشکان و ایثارگران، درباره تاثیر تحریم ها در تامین داروها این بیماران، رئیس جمهور تاکید کرد: تاجایی که نیازهای درمانی معمول بیمارستان ما بوده است بنیاد شهید سعی کرده است از طرق مختلف و حتی از خارج از کشور نیاز داشته باشد. هدف جهان اسلام تبدیل شدن به یک ملت مسلمان و هدف جهان اسلام تبدیل شدن به یک ملت مسلمان است.

دکتر علیرضا توکلی مهرجردی در گفت‌وگو با سلام دکترد ر ی:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: در واقع از طریق سایت بیمارستان، تلفن گویا، دستگاه نوبتدهی استند و مراجعه به امکان نوبتدهی وجود دارد و برای هر بخش هم سهمیه ای که تا نوبت ها تنها از یک طریق پر شود. در موضوع روزه دو ساعت و دو ساعت کارشناس ویژه وجود دارد.

و تاکید کرد: با افزایش تعداد متخصصان، تعداد متخصصان این رشته را افزایش داده ایم. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بدون ترس بجنگید و کار بعدی این است که صبور باشید و کار بعدی که باید انجام دهید. البته با وجود پزشکان متخصصان طب اورژانس، پزشک متخصص داخلی مستقر در اورژانس و پزشک متخصص قلب مقیم شب دیگر مریضی نیستیم که مراجعه کنیم و برای خدمات معمول نتواند نگه دارد.

وی افزود: بیمارستان آخرین نتیجه سنجی صورت گرفته از ایثارگران و مراجعین، رضایت 96 درصدی هم در مقاطعی به دست آمده است اما مطمئناً درصدد رفع مشکلات احتمالی هم هستیم.

او درباره ارائه خدمات درمانی به خانواده جانبازان و ایثارگران، بیان کرد: کلیه ایثارگران و خانواده آنها که به بیمارستان ساسان مراجعه می کنند صرف نظر از پوشش چه بیمه ای باشند، کلیه خدمات درمانی را بدون فرانشیز می گیرند.

مهرجردی تاثیر تحریم ها در تامین داروی داروهای جانبی و ایثارگر، تاکید کرد: تاجایی که نیازهای درمانی معمول بیمارستان ما بوده است، بنیاد شهید سعی کرده از طرق مختلف و حتی خارج از کشور از نیازهای دارویی را تامین کنند ولی مسلما در بعد از کلان، تحریم ها. کارهای زیادی برای انجام دادن داشتم، اما نمی دانستم چگونه آن را درست در بیمارستان انجام دهم. البته افزایش هزینه حمل و نقل، تعمیر و نگهداری وجود دارد …

انتهای پیام

.

خروج از نسخه موبایل