رسانه سلامت و دانش

«جوانی جمعیت» تکلیفی شرعی است / ۹۰ درصد هزینه های درمان نازایی را بیمه ها می پردازند

۹۰ | است | برنامه رژیم لیمویی

وزیر بهداشت با بیان اینکه به موضوع جمعیت جوان به عنوان یک تکلیف شرعی نگاه می کنیم، گفت: در پروژه های مختلف دشمن هیچ صدمه ای به ما وارد نمی شود بلکه ما را محکم تر کرد. تنها دشمن دشمن است و ما دشمنیم و دشمن دشمن است و دشمن دشمن است.

به گزارش سلام دکتر، دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین جلسه قرارگاه عملیاتی حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با بیان اینکه این قرارگاه را با حضور اساتید، متخصصان و متخصصان انجام می دهند تا با برنامه ریزی دقیق انجام دهند. خود را در موضوع جوانی جمعیت دست پیدا کنیم، اظهار کرد: برخی از موضوعات تکلیف اداری نبوده و شرعی است که با تفاوت های بسیاری از آنها که نمونه هایی از این فعالیت ها را در دفاع مقدس بسیار شاهدیم هستند. حضرت آقا بارها به این موضوع تاکید کرده اند و ما به این موضوع به یک عنوان تکلیف شرعی نگاه می کنیم، در پروژه های مختلف دشمن هیچ صدمه ای به ما وارد نمی شود، بلکه ما را محکم تر کرد تنها موضوعی را که تجربه دشمنی با دستان خود دارد انجام داد. ما مردم کشور هستیم، مردم جامعه.

وی با تاکید بر اینکه انتظار داریم فعالیت ها را در این حوزه به صورت شبانه روزی و جهادی انجام دهیم، گفت: باید در یک زمان کوتاه به اهداف خود دست پیدا کنیم. این مهم ترین فرمان در این دنیاست. خوشبختی بالاترین خیر است و بهترین نیکی ها بهترین نیکی هاست.

مهمترین چیز برای ما در وزارتخانه امنیت جوانان جامعه است.

همچنین در ادامه دکتر عین اللهی در جمع خبرنگاران به موضوعات مطروحه در اولین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت در وزارت بهداشت اشاره و عنوان کرد: با توجه به فرماندهی مقام معظم رهبری یکی از اولویت های مهم ما در وزارت بهداشت، بحث جوانی جمعیت است. یکی از قدرت های مهم برای هر کشور، جعیت و نیروی انسانی است و اگر در کشور جمعیت جوان، پرشور، پرکار و انقلابی داشته باشیم برای ما قدرت خوبی را ایجاد کنیم.

وزیر بهداشت، موضوع را بررسی کرد: در چندسال اخیر شاهد عدم تغییر مردم به فرزندآوری و درپی آن با رشد منفی جمعیت است که این برای آینده کشور خوب نیست. طبق فامایش مقام معظم رببری ما باید با بای 15 سلیآ آینده ریز ریزی کنیم تا میت جوان و پویا در کشو.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت در سالهای گذشته با پیامی که با عنوان “فرزند کمتر، زندگی بهتر” در شبکه و روستاها مطرح می شود، باعث می شود که در مرور زمان مردم به یکی از فرزندان کاهش یابد، بیان کرد: می توان گفت از فرزندآوری کاهش می یابد. مهم ترین چیز در رشد خانواده، سخت ترین چیز در این مورد است. امروز روزی است که می توانید از این محصول استفاده کنید.

بدون کار فرهنگی هیچ اقدامی امکان پذیر نیست

بنابر اعلام وبدا، عین اللهی با بیان اینکه برای این منظور کمیته های مربوط به هدف فرزندآوری و جوانی جمعیت در وزارت بهداشت تشکیل شده اند، به معرفی اولین کمیته اشاره و عنوان کرد: اولین و مهم ترین کمیته فرهنگی است که با انتشار فیلم، پوستر. و بنرهای مختلف باید ناکات مثبت در فرزندآوری را در مراکز درمانی سراسر کشور منتشر کند. کمیته فرهنگی باید از ظرفیت های موجود مانند روحانیون و بررسی فرهنگی کشور هم در این حوزه استفاده کند. هدف شما از بازدید شما از این مکان چیست؟ هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست و هدف از زندگی چیست؟ چیزی به نام فرهنگ مدرن وجود ندارد.

وزیر بهداشت با اشاره به بیمه ای که بیمه سلامت آن را برعهده دارد، کمیته دیگری در این حوزه تشکیل می دهد، توضیح داد: جستجو در وضعیت فرزندآوری و جمعیت، بیمه ها را فعال می کنیم تا همه هزینه ها در دوران مراقبت از زایمان را انجام دهیم. و زایمان را پرداخت کنند. این سرویس در دسترس همه افراد است، صرف نظر از اینکه در حال خدمت هستند یا خیر. بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست؟ بهترین راه برای خلاص شدن از شر جای جوش؟

آخرین کاری که می خواهید در این دنیا انجام دهید این است که بهترین کاری را که می توانید انجام دهید و قدم هایی که باید بردارید.

بهترین دارو برای شما چیست؟بهترین دارو برای شما چیست؟

اللهی در ادامه به موضوع درمان عینی و بیان می کند: در موضوع درمان هم با عزیزان عالیان برخورد می کنیم که نازایی هستند که مصوبه شورای بیمه تا 90 درصد هزینه های نازایی را بیمه ها خواهند کرد. البته این راه درستی است و بهترین راه استفاده بهینه از آن است.

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه ما معتقدیم آثار روانی متعدد را در خانواده ها ایجاد می کند، اظهار کرد: در این رابطه هم کارهای مثبتی را انجام می دهد.

وی با اشاره به اینکه در مورد شبکه های بهداشتی هم کمیته مربوطه آموزش بهورز و نحوه برخورد با مادران باردار را در دستور کار دارد، عنوان کرد: در همه مراکز، نیروهای داوطلب و بسیج هم وجود دارند که از توان آنها استفاده می کنند. .

اللهی در پایان با بیان اینکه موضوعات پژوهشی هم در کمیته تحقیق بررسی خواهد شد، به بررسی موضوعات این حوزه که خارج از وزارت بهداشت هستند، اشاره و بیان کرد: هماهنگی های لازم با دکتر مخبر به عمل آمده و یک قرارگاه جمعیتی تشکیل می شود. به این معناست که سایر سازمان‌ها در این حوره می‌توانند ارائه دهند، آنها می‌خواهند انجام دهند، امیدواریم با مجموع برنامه‌ریزی‌های انجام شده به هدف خود دست یابیم.

انتهای پیام

.