رسانه سلامت و دانش

توصیه های مهم برای خرید بهترین کرم لایه بردار پوست

بیشتر خانم ها یکی از اصلی ترین نگرانی ها در مورد داشتن بهترین کرم لایه بردار پوست روی صورت خود را دارند. معمولاً در دوران نوجوانی ، خانمها بر روی صورت خود آکنه ایجاد می کنند که بعداً اثر آکنه بر روی صورت دارد.

در این موارد بهترین گزینه استفاده از کرم لایه بردار پوست است. کرم های دفع کننده باعث از بین بردن و جوان سازی پوست با از بین بردن لایه های بالا ، جوش ها نیز با از بین بردن لایه پوست ، ایجاد پوستی صاف از بین می روند. بنابراین ، یکی از نیازهای اساسی خانمها خرید یک کرم لایه بردار مناسب است. قطعاً لازم به ذکر است که برای انتخاب بهترین کرم لایه برداری پوست می توانید بهترین متخصص پوست و مو در تهران یا ایران را انتخاب کنید.

نکات مهم برای خرید بهترین کرم های لایه برداری پوست

اگر به دنبال بهترین کرم لایه برداری پوست هستید ، در این مقاله با ما همراه شوید. هدف از این مقاله مرور چند نکته مهم است که پیشنهاد می کنیم خانم های عزیز هنگام خرید کرم های لایه برداری به آنها توجه کنند تا بتوانند با توجه به شرایط پوستی خود بهترین انتخاب را داشته باشند.

چرا پوست ما نیاز به لایه برداری دارد؟

دلیل نیاز پوست به لایه بردار این است که پس از مدتی سلولهای خشک شده روی سطح پوست مستقر می شوند و سلولهای زنده باید تعویض شوند. بنابراین ، لایه برداری سلولهای مرده را از روی پوست جدا می کند. بنابراین سلولهای زنده می توانند رشد کرده و پوست را جوان تر کنند.

لایه برداری به روش های مختلفی انجام می شود ، ساده ترین روش استفاده از کرم لایه برداری است.

بنابراین ، اگر فکر می کنید پوست صورت شما به لایه برداری نیاز دارد ، به دنبال کرم لایه برداری خوبی باشید.

قبل از خرید کرم ضد عفونی کننده ، با نوع پوست خود آشنا شوید.

برای انتخاب بهترین کرم لایه بردار پوست ، باید نوع پوست را بدانید تا با توجه به شرایط پوستی ، کرم مورد نظر خود را انتخاب کنید. همانطور که می دانید کلیه محصولات آرایشی با توجه به نوع پوست طبقه بندی می شوند. کرم ضدعفونی کننده در انواع مختلف متناسب با هر نوع پوستی در بازار موجود است.

نکات مهم برای خرید بهترین کرم های لایه برداری پوست

پوست لایه برداری روغنی باید بداند:

اگر پوست شما روغنی است و می خواهید از اکسید کننده استفاده کنید بهتر است بیش از یک بار در هفته از کرم لایه برداری استفاده نکنید. زیرا استفاده بیش از حد از لایه برداری می تواند باعث ایجاد غدد چربی بر روی پوست شما و بدتر شدن آکنه شود.

نحوه استفاده از لایه بردار طبیعی پوست

اگر پوست نرمال دارید ، یک دستمال مرطوب کننده را با یک پارچه مرطوب بمالید و یک حوله را در کرم براق کننده خیس کنید و آن را روی پوست بمالید. بهتر است حدود 10 ثانیه صورت را با کرم ماساژ دهید. به این ترتیب کرم لایه بردار روی پوست شما بهتر عمل می کند.

پوست خشک و حساس به دلیل لایه برداری باید بیشتر مراقب باشد.

با توجه به حساسیت بیشتر پوست خشک ، باید به لایه برداری توجه بیشتری کنید. همچنین ، حتماً کرمهایی ضعیف تر را برای خرید اکسپلورر انتخاب کنید. زیرا پوست شما فقط به سلولهای مرده نیاز دارد تا از سطح پوست خارج شود. هرگز فراموش نکنید که پوست خود را قبل از استفاده با مرطوب کننده خیس کنید و بعد می توانید از ماساژ براق کننده پوست استفاده کنید.

محل پزشکان با بیش از هزاران بازدید ماهانه به عنوان یکی از بهترین و پر بازدیدترین وب سایت های تخصصی در زمینه لوازم آرایشی ،. سلامتی و زیبایی. کلیه بازدید کنندگان سایت پزشک در زمینه های زیبایی و سلامتی علاقه مند هستند. بنابراین ، در وب سایت پزشک برای پزشکان تبلیغات کنید. کلینیک های زیبایی و شرکت هایی که در زمینه پزشکی و زیبایی فعالیت می کنند می توانند بسیار هدفمند باشند.

انتخاب کرم برای پوست ترکیبی

پوست ترکیبی تا حدی روغنی و خشک است. این نوع پوست دارای شکل T است به این معنی که پیشانی ، بینی و چانه پوست روغنی دارند اما مناطق دیگر مانند لب و اطراف چشم خشک هستند. بنابراین برای انتخاب یک کرم لایه بردار ، لازم است شرایط پوست چرب و خشک را در نظر بگیرید و یک کرم انتخاب کنید که برای هر دو شرایط مناسب باشد.

نکات مهم برای خرید بهترین کرم های لایه برداری پوست

توصیه می کنیم برای خرید پوست ترکیبی از پوست های ترکیبی بسیار ملایم مانند لایه بردار استفاده کنید. همچنین ایده خوبی است که بعد از استفاده از کرم لایه بردار ، کرم تغذیه کننده ای را روی پوست بمالید. زیرا پوست پس از لایه برداری ، مواد مغذی را به خوبی جذب می کند.

انواع کرم های لایه برداری را بدانید.

قبل از خرید بهترین کرم ضد عفونی کننده ، بهتر است با انواع آن آشنا شوید تا بتوانید با توجه به شرایط پوستی خود بهترین نوع کرم را انتخاب کنید. اما به طور کلی کرمهای لایه برداری در دو دسته قرار می گیرند. دسته اول از مواد محلول در چربی تشکیل شده و برای پوست های روغنی مناسب است و دسته دوم ترکیبات محلول در آب هستند و برای پوست های خشک استفاده می شوند. برخی از این لایه بردارها برای از بین بردن چین و چروک استفاده می شوند ، در حالی که برخی دیگر برای از بین بردن آکنه و جوش ها استفاده می شود. بنابراین در نظر بگیرید که هدف شما لایه برداری است و براساس آن کرم را انتخاب کنید.

استفاده از لایه برداری بسیار قوی هرگز توصیه نمی شود.

هرگز از لایه برداری های بسیار قوی که غلظت بالایی دارند استفاده نکنید. دلیل این امر این است که چنین کرم هایی فقط در صورت لزوم توسط پزشک تجویز می شوند. بنابراین بهتر است وضعیت پوست را ارزیابی کرده و یک لایه بردار انتخاب کنید و با توجه به قوی بودن یا ضعیف بودن کرم ، کرم را انتخاب کنید و همچنین نتیجه ای را که قصد دارید با استفاده از لایه بردار استفاده کنید.

در روزهای اول لایه برداری و وضعیت پوست بدتر می شود

به خاطر داشته باشید که در چند روز اول استفاده از کرم های لایه برداری ، پوست شما بدتر می شود. اما نگران نباشید. شاید فکر کنید جوش ها و آکنه ها فقط در سطح بیرونی پوست شما قرار دارند ، اما حقیقت چیز دیگری است. همچنین در قسمت های تحتانی پوست شما آکنه وجود دارد. بنابراین هنگامی که از کرم لایه برداری استفاده می کنید و سطح بیرونی پوست شما بهبود می یابد ، سطح زیر جلدی پوست قابل رویت می شود و این باعث می شود آسیب لایه زیر جلدی به سطح پوست برسد و برای شما روشن شود. اما فکر می کنید پوست شما بدتر می شود. این حالت دوام چندانی ندارد و پس از یک دوره لایه برداری ، پوست شما به تدریج بهبود می یابد و با گذشت زمان به پوست صاف و تابشی تبدیل می شود.

استفاده از کرم های لایه برداری محدود است.

پس از انتخاب بهترین کرم ضد عفونی کننده و شروع به درمان ، باید بدانید که محدودیت هایی برای استفاده از آن وجود دارد. بنابراین ، اگر از کرم لایه برداری بیش از حد استفاده کنید ، پوست واکنش نشان می دهد و سلامت پوست شما به خطر می افتد.

نکات مهم برای خرید بهترین کرم های لایه برداری پوست

بنابراین ، شما باید مطابق با شرایط پوستی و توصیه های پزشک خود از کرم ضد عفونی کننده استفاده کنید. به عنوان مثال ، برخی توصیه می كنند كه یك بار در روز از آن استفاده كنید ، در حالی كه برای سایرین ، كرم های لایه برداری هفته ای یك بار كافی است.

قبل از استفاده از کرم لایه برداری ، باید بدانید:

اگر بهترین کرم ضد عفونی کننده را برای خود انتخاب کرده اید ، قبل از استفاده باید چند نکته را بدانید و به همین ترتیب از کرم استفاده کنید:

  • برای چند روز اول ، ابتدا کرم را روی ساعد خود تست کنید تا مطمئن شوید پوست شما واکنشی ندارد.
  • بعد از انجام آزمایش ، خوابیدن در قسمت بسیار کمی از صورت حساس تر است ، از کرم استفاده کنید.
  • و سپس اگر واکنشی نشان ندهید ، می توانید از کرم های بیشتری استفاده کنید.
  • هنگامی که از کرم لایه برداری استفاده می کنید ، پوست شما نازک تر و حساس تر می شود و باید بیشتر از پوست خود مراقبت کنید و کمتر در معرض نور خورشید باشید.
  • همچنین ، هنگام ترک خانه از استفاده از ضد آفتاب استفاده نکنید.

حرف آخر

از نظر زیبایی پوست بسیار مهم است. بنابراین حتماً کرم لایه بردار را انتخاب کرده و بهترین کرم لایه بردار پوست را برای حفظ زیبایی و شادابی چهره خود انتخاب کنید.

با تشکر از شما برای پیوستن به ما در این مقاله.

دیدگاهتان را بنویسید