رسانه عمومی

تغییر دوباره دیوارنگاره میدان ولیعصر

طرح دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) در یک ماه اخیر برای چندمین بار تغییر کرد تا وجهی دیگر از مقاومت مردم فلسطین را به نمایش بگذارد.

به گزارش سلام دکتر، طرح دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) سه‌شنبه (دوم آبان ماه) با توجه به اتحاد بین جبهه مقاومت علیه رژیم غاصب صهیونیستی با عنوان «سیل غیرت» و شعار «سیل غیرت می‌برد بنیان ظلم» رونمایی شد.

این دیوارنگاره اثری از خانه‌ طراحان انقلاب اسلامی است که روح‌الله مختاری طراحی گرافیک و علی خلج طراحی نوشتار آن را برعهده داشتند و به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج رونمایی و نصب شده است.

تغییر دوباره دیوارنگاره میدان ولیعصر

بر اساس این گزارش، طرح دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) شهر تهران، ۲۷ مهرماه با توجه به بی‌تفاوتی حقوق بشر علیه جنایات صهیونیست‌ها با شعار «مرگ بر حقوق بی‌بشر»، ۲۴ مهرماه با عنوان «شمر زمانه» و با شعار «دوباره شمر زمانه/دوباره قحطی آب» با توجه به ظلم بی‌امان رژیم صهیونیستی و قطع آب به روی کودکان مظلوم فلسطین به نمایش گذاشته شده است.

همچنین این دیوارنگاره ۲۱ مهرماه با عنوان «درد فلسطین» و با شعار «شرف همپاست با دردِ فلسطین» و ۱۶مهر ماه با توجه به انجام عملیات مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی با عنوان «طوفان الاقصی» رونمایی شده است.

انتهای پیام