رسانه سلامت و دانش

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با صنعت نفت آبادان

آبادان | احتمالی | با

آفتاب‌‌نیوز :

اختلاف یک امتیازی در صدر جدول، رقابت برای قهرمانی را بین دو غول بزرگ پایتخت به اوج خودش رسانده است. پرسپولیس که در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفته نمی‌خواهد از جنگ قهرمانی با رقیب سنتی پا پس بکشد. شاگردان اوسمار در حالی امروز در آبادان به مصاف صنعت نفت خواهند رفت که تیم محبوب آبادانی‌ها اصلا شرایط خوبی ندارد و نتایج بسیار ضعیف این تیم باعث شده تا خطر سقوط بیشتر از قبل برای این تیم حس شود.

از تمرینات پرسپولیس خبر رسیده که اوسمار با توجه به نمایش خوب تیمش و همچنین نتایج ایده آلی که تیم او در هفته‌های اخیر گرفته، نمی‌خواهد به ترکیب برنده دست بزند و پرسپولیس با همان ترکیب بازی با ملوان به مصاف صنعت نفت خواهد رفت.

علیرضا بیرانوند و وحدت هنانوف دو غایب پرسپولیس در این بازی هستند و در بازی امروز حضور ندارند.

به این ترتیب ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با صنعت نفت به این شکل است: امیررضا رفیعی، دانیال اسماعیلی فر، عبدالکریم حسن، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، اوستون اورونوف، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

تیم تحریریه علمی پزشکی

من به عنوان یک نویسنده علمی و پزشکی، تمام تلاشم را می‌کنم تا با ارائه مطالبی قابل فهم و مفید، به شما در درک بهتر مسائل سلامتی کمک کنم و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهم تا بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید.