انتقاد وزیر جدید از وزیر جوان به خاطر پاسخ توئیتری به سید ابراهیم رئیسی/ کارتان ناجوانمردانه بود که برای محبوبت جلوی گرانی اینترنت را گرفتید!

وی در نمایشگاه دستاوردهای وزارت ارتباطات در جمع خبرنگاران گفت: در اولین مصاحبه خود فقط به نیمه پر لیوان اشاره کردم و از کارهای خوب وزارت ارتباطات در دوره قبل تمجید کردم اما این به معنای نبود. که همه چیز منطقی پیش رفت و همه چیز گل بود. مثلا به ما گفتند 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت متصل هستند اما بعد از بررسی ما این رقم زیر 80 درصد بود.

انتقاد وزیر جوان از وزیر جوان به دلیل پاسخ توییتری او به سید ابراهیم رئیسی/ کار شما نابخردانه بود تا اینترنت را برای عزیزانتان گران نکنند!

وی با تاکید بر اینکه اگر زیرساخت ها در دولت قبل خوب بود مردم به وضعیت خوش زیرساخت ها در کشور اعتراض نمی کردند، اظهارات آقایان دولت قبل را ناجوانمردانه خواند و گفت: بهتر است بحث کارشناسی را در این زمینه در نظر بگیرند. اظهارات آنها البته اخلاق ما تخریب گذشته نیست. مثلا می گویند در 4 سال گذشته تعرفه اینترنت را سرکوب نکردیم اما پرونده 1100 میلیارد تومانی جریمه 2 اپراتور در سازمان تعزیرات وجود دارد که به دلیل افزایش اندک تعرفه ها در گذشته بوده است. سال ها؛ اگر این کاهش تعرفه نیست، پس چیست؟ آیا این درست است که محبوب بمانیم و اجازه ندهیم تعرفه ها افزایش پیدا کند که در نهایت منجر به عدم توسعه شبکه شود؟

4141

.

خروج از نسخه موبایل