رسانه سلامت و دانش

اقدام تازه تلگرام برای بالا بردن امنیت کاربران

طبق آخرین گزارش‌ها، تلگرام ظاهراً در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران کمک می‌کند از حساب‌های خود محافظت کنند. این ویژگی به حساب شما اجازه می دهد تا یک آدرس ایمیل وصل شوید و هر بار که سعی می کنید به دستگاه وارد شوید، بخواهید حساب خود را تأیید کنید.

آلساندرو پالوزی، توسعه دهنده و متخصص مهندسی معکوس اپلیکیشن ها، در پستی در صفحه توییتر خود تصویری از این قابلیت به اشتراک گذاشته که البته هنوز در دست توسعه است. این تصویر نشان می دهد که برای بهبود امنیت اکانت تلگرام خود چه کاری می توانید انجام دهید آدرس ایمیل شما را وارد کنید یا حساب کنید گوگل وارد شدن

تایید ایمیل تلگرام

او همچنین در پست دیگری نشان داد که وقتی آدرس ایمیل خود را وارد می‌کنید، تلگرام می‌گوید که هر بار که در دستگاه‌های جدید وارد اپلیکیشن می‌شوید، پیام‌رسان از این آدرس استفاده می‌کند. این اسکرین شات این امکان را نشان می دهد آدرس ایمیل را تغییر دهید نیز وجود دارد.

تایید ایمیل تلگرام

تلگرام امنیت اکانت ها را افزایش می دهد

تلگرام در حال حاضر خارج از راه است احراز هویت دو مرحله ای استفاده می کند کاربران می توانند وارد حساب کاربری خود شوند کلمه عبور تنظیم کنید تا از دسترسی به حساب بدون وارد کردن این رمز عبور جلوگیری کنید. اما استفاده از رمز عبور ثابت نیز معایب خاص خود را دارد و نمی تواند امنیت کاربر را به اندازه تایید از طریق ایمیل بهبود بخشد.

چند روز پیش در گزارش ها مشخص شد که کد ورود به تلگرام توسط کاربران ایرانی دریافت نمی شود و خیلی ها نگران بودند که پس از خروج از حساب کاربری خود دوباره وارد حساب کاربری خود نشوند. حالا ظاهرا تلگرام می خواهد با این قابلیت دسترسی به اکانت ها را به روشی جدید تضمین کند تا شاید حتی بدون نیاز به وارد کردن کد تایید از طریق پیامک یا از داخل خود برنامه، بتوانید از طریق این پیام رسان دسترسی داشته باشید. تایید ایمیل. پیدا کنید

227227

.