کسب و کار سلامتی

اسکیل شیر و اکانت پرمیوم آن چیست؟ + کسب درآمد از Skillshare

مهارت شیر ​​چیست؟ اگر برای یادگیری یک مهارت جدید برنامه ریزی کرده اید و در اینترنت جستجو کرده اید، حتما با نام Lion Skill برخورد کرده اید. Skillshare یک منبع آنلاین عالی است که می توانید از آن برای یادگیری مهارت های جدید از آموزش های ویدیویی استفاده کنید. این مقاله هر آنچه را که باید در مورد اشتراک مهارت بدانید را توضیح می دهد.

شما می توانید در اینترنت چیزهای زیادی یاد بگیرید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آن مقالات معمولی اینترنتی و ویدیوهای یوتیوب کافی نیستند؟ به خصوص در مورد مهارت های عملی، این منابع همیشه نیازهای آموزشی شما را پوشش نمی دهند.

اگر گهگاه احساس می کنید که به یک آموزش آنلاین جامع تری نیاز دارید، وقت آن رسیده است که LionSkill چیست و در مورد آن بیاموزید. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اینکه شیر مهارتی چیست و چگونه می توانید از آن برای بهبود مهارت های حرفه ای خود استفاده کنید.

اکانت پرمیوم اسکیل شیر چیست؟

بخش بزرگی از Lion’s Skill رایگان است و کلاس ها را در دسترس بسیاری از کاربران قرار داده است. نسخه رایگان آن از تبلیغات پشتیبانی می کند. این به شما امکان می دهد کلاس های ویدیویی و محتوای مرتبط مانند کتاب های PDF و موضوعات انجمن را انتخاب کنید.

اگر یک اکانت skillshare داشته باشید، می توانید از شر تبلیغات خلاص شوید. همچنین کل کاتالوگ دوره را باز می کند و به شما امکان می دهد کلاس ها را به صورت آفلاین در برنامه تلفن همراه Skill Lion تماشا کنید.

پتانسیل کسب درآمد از اسکیل شیر

آموزش الکترونیکی هر سال در حال رشد است. یادگیری مهارت های مختلف در پشت سیستم عامل و از طریق اینترنت به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما انسان های مدرن تبدیل شده است. از مهارت های بسیار ساده مانند خیاطی و خیاطی گرفته تا آموزش های علمی و عملیاتی پیشرفته، همه از طریق پلتفرم های مختلف آنلاین در دسترس هستند.

این پذیرش گسترده جامعه از آموزش آنلاین به این معنی است که تقاضای زیادی برای مربیان آنلاین وجود دارد. این تقاضای بالا همچنین به معنای پتانسیل بسیار خوبی برای کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین است.

یکی از پلتفرم هایی که می توانید برای برگزاری کلاس های آنلاین مختلف از آن استفاده کنید، Skill Sheer است. کسب درآمد از Lion Skill و استفاده از مهارت های خود انتخاب بسیار خوبی است که می تواند تجربه هیجان انگیزی برای شما باشد.

هزینه و راه تهیه اسکیل شیر چیست؟

حساب سالانه SkillShir 15 دلار در ماه و حساب ماهانه 32 دلار در ماه هزینه دارد. با این حال، می‌توانید اشتراک‌های محدود یا نرخ‌های ویژه را برای گروه‌هایی از کاربرانی که با هم یاد می‌کنند دریافت کنید. همچنین چند کلاس Skillshare انتخابی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان در آنها شرکت کنید. اعضای جدید همچنین یک ماه اشتراک رایگان دریافت می‌کنند تا خودشان پلتفرم را بررسی کنند.

قیمت گذاری SkillShare ساده است و به زبان آموزان یک طرح اشتراک ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به بیش از 35000 کلاس و امکان تماشای کلاس های آفلاین را می دهد.

  1. Skillshare Premium

سالانه: صورتحساب سالانه 180 دلاری برای کل سال یا 15 دلار در ماه.

ماهانه: صورتحساب ماهانه 32 دلار در ماه.

  1. تیم های اشتراک مهارت

Skillshare for Teams سه طرح مختلف، Starter، Enterprise را ارائه می دهد. و احیای برنامه‌های تیمی آن برای رفع نیازهای همه تیم‌ها و کسب‌وکارها طراحی شده‌اند، طرح Starter 159 دلار برای هر کاربر در سال هزینه دارد.

اما راه دستیابی به شیر اسکیل چیست و چگونه می توان از داخل ایران به این پلتفرم دسترسی داشت؟ همانطور که می دانید امکان انجام تراکنش های بین المللی از داخل کشورمان وجود ندارد اما اکتیو استور با شماست تا برای شما خریدهای بین المللی انجام دهد.

 

چگونه به عنوان یک معلم به کسب درآمد از اسکیل شیر بپردازید؟

اول، معلمان کدهای ارجاع اشتراک را دریافت می کنند که می توانند برای استفاده رایگان 1 ماهه از SkillShir استفاده کنند.

به معلمان SkillShare به صورت ماهانه پرداخت می شود که میزان آن بر اساس ارجاع به کلاس ها و مدت زمانی که کاربران صرف تماشای فیلم های آموزشی شما می کنند متفاوت خواهد بود.

30 درصد از درآمد ماهانه شیر مهارت صرف پرداخت حقوق معلمان می شود. درآمد SkillShare به طور متوسط ​​حدود 7 سنت در دقیقه برای کلاس های شما خواهد بود، اما بسته به فعالیت SkillShare هر ماه در نوسان خواهد بود.

Skillshare با استراتژی مناسب و ایجاد یک فالوور می تواند از پلت فرم فراتر رود. کلاس و محتوای مرتبط خود را فعالانه طراحی کنید تا ترافیک را به وب سایت و لیست ایمیل خود هدایت کنید. به این ترتیب، حتی اگر هر ماه بیش از مقدار کمی از Skillshare درآمد نداشته باشید، همچنان دنبال‌کنندگان خود را برای کلاس‌ها و پیشنهادات بعدی که لزوماً با تلاش‌های Skillshare شما مطابقت ندارند، افزایش خواهید داد.

با در نظر گرفتن این موضوع، ایجاد یک دنبال کننده Skillshare برای کلاس های خود می تواند از اهداف تجاری که شامل ساخت دوره های آنلاین قوی و تبدیل شدن به یک سخنران پولی است نیز پشتیبانی کند. اگر تازه شروع کرده اید، Skillshare مانع ورود کمی دارد و شروع کار دشواری نخواهد بود. با کمی زمان، زیر و بم های پلتفرم را یاد خواهید گرفت و می توانید از Lionskill شروع به کسب درآمد کنید.

بهترین کلاس‌ها به مدت یک ساعت محدود می‌شوند و Skillshare یک بازار داخلی از اعضا را برای معلمانی که تشنه یادگیری مهارت‌های جدید هستند فراهم می‌کند. علاوه بر این، مهم است که بتوانید بازده تلاش های خود را مدیریت کنید، زیرا برای هر کلاسی که در Skillshare منتشر می کنید، نرخ ثابتی دریافت نمی کنید.

در نتیجه

Skill Lion یک انجمن یادگیری آنلاین خوب با بیش از 19000 کلاس در دسترس است. این یکی از ویژگی های دانش آموزان و معلمان است که به راحتی با ویژگی های مختلف موجود هدایت می شوند. معلمان به راحتی می توانند کلاس ها را ایجاد، منتشر و ترویج کنند. در حالی که فرصتی برای درآمدزایی در کار خود دارند.

دانش‌آموزان به هزاران دوره دسترسی نامحدودی پیدا می‌کنند که رشته‌های مختلفی را پوشش می‌دهند که می‌تواند از هنر و ادبیات گرفته تا تجارت و فناوری را شامل شود. این پلتفرم به صورت تعاملی و کاربردی طراحی شده است و باعث ایجاد همکاری و خلاقیت در بین کاربران می شود.