رسانه عمومیکسب و کار سلامتی

اجاره خودرو سیتروئن در دبی

سیتروئن شرکت خودرو سازی فرانسوری می‌باشد. این خودرو‌ها اغلب به راحتی در حین رانندگی شهرت دارند. این شرکت مراحل پیشرفت و معروفیت را در مدت زمان کم به سرعت پیمود. تنها بعد از 8 سال از تاسیس سیتروئن به عنوان چهارمین خودرو ساز بزرگ جهان شناخته می‌شد. سیتروئن در اروپا نیز جایگاه اول را کسب کرد و بزرگترین خودروساز اروپا به شمار می‌رفت.شما می‌توانید به راحتی نسبت به اجاره خودرو سیتروئن در دبی اقدام نمایید.
این شرکت آوازه‎ای جهانی دارد. در دبی نیز می‌توان شهرت و آوازه این ماشین‌ها را مشاهده کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با سیر تغییر و تحولات این خودروسازی عظیم آشنا کنیم. اگر قصد اجاره خودرو سیتروئن در دبی را داشته باشید با ما همراه باشید.

تاریخچه خودرو سیتروئن

سیتروئن در سال 1919 توسط آندره سیتروئن تاسیس شد. آندره پیش‎تر به عنوان فعال صنعتی در زمینه تولید جنگ افزار شناخته می‌شد. همکاری او با برادران مورس با گذر زمان باعث تاسیس این شرکت اتومبیل سازی شد. شرکت سیتروئن در آن زمان به عنوان اولین خودروسازی بزرگ خارج از ایالات متحده آمریکا شناخته می‌شد.
در سال‌های اول شروع به کار سیتروئن با تولیدات ساده خود توانست نیاز بازار اروپا را تامین کند. 8 سال بعد از تاسیس سیتروزئین توانست جایگاه خود را در سطح جهانی تثبیت کند. این کمپانی به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز در سطح اروپا و چهارمین خودروسازی بزرگ در جهان شناخته می‌شد. در سال 1931، این شرکت مونتاژ وسایل نقیله تجاری را نیز آغاز کرد.
آندره سیتروزئین ابداع کننده سیستم دیفرانسیل جلو در اتومبیل‌ها می‌باشد. او کار خود را با تولید چرخ دنده آغاز کرد و سپس پا به عرصه خودروسازی گذاشت. سیتروئن امروزه به عنوان تابعه‌ای از گروه پژو-سیتروئن محسوب می‌شود.

قیمت روزانه اجاره خودرو در دبی برای ماشین های ارزان قیمت از ۹۸ درهم معادل ۱۳۷۲۰۰۰ تومان شروع میشود

لوگوی خودرو سیتروئن

لوگوی سیتروئن نماد چرخ دنده است. این آرم نمادی از پیشرفت رو به بالا و ترقی است.
لوگوی سیتروئن شباهت زیادی به چرخ دنده دارد. این شباهت به این دلیل است که این کمپانی فعالیت خود را با تولید چرخ دنده آغاز کرد.
این لوگو در سال 2022 به روز شد. طراحان از این جمله که “برای جلو رفتن و پیشرفت گاهی باید به عقب برگشت” الگو گرفته‌اند. لوگوی جدید سیتروئن در واقع بازگشتی به آرم این خودروسازی در سال 1919 است.

در پایان

در این مقاله اولین شرکت ماشین سازی خاپاسخ مهم‌ترین سوالات ایرانیان درباره‌ی اجاره ماشین در دبی

دبی شهری توریستی و جذاب است که سالانه میلیون‌ها نفر به آن سفر می‌کنند. امکانات و خدماتی که در دبی قابل مشاهده است در هیچ جای دنیا نمی‌توانید ببینید و تغییر و تحولاتی که در دبی شاهد هستید تنها طی 50 سال اخیر اتفاق افتاده است. تفریحات در این شهر بسیار هیجان‌انگیز است که با سفر به دبی باید حتما تجربه کنید.

یکی از تفریحاتی که می‌توان گفت تمامی مسافران آن را برای یکبار هم که شده در این دیار امتحان می‌کنند است. شما انواع خودروی لاکچری و مدرن در دنیا را با مدت مشخص از شرکت‌های فعال در دبی رنت می‌کنید و بدون محدودیت به مکان‌های گردشگری می‌روید. قطعا برای شما سوالاتی در رابطه با اجاره خودرو در دبی پیش آمده که نیاز است پاسخ داده شود تا به راحتی اقدام به کرایه ماشین کنید.. با ما همراه باشید.

در ادامه به عمده‌ترین سوالات مسافران درباره‌ی اجاره ماشین در دبی پاسخ داده خواهد شد:

برای اجاره ماشین در دبی راننده باید چه شرایطی داشته باشد؟

در دبی شرایط اجاره خودرو به دو صورت: اجاره خودرو با راننده و اجاره ماشین بدون راننده به مشتریان ارائه می‌شود که برای اجاره ماشین با راننده نیاز به ارائه هیچ مدرکی نیست. در روش دوم نیاز است راننده مدارک لازم برای را که تهیه آن بسیار آسان است را به شرکت تحویل دهد؛ شامل: مدارک اثبات کننده‌ی سن راننده که باید حداقل 20 سال سن و گواهی‌نامه بین المللی داشته باشد، عکس و کپی مدارک شناسایی همچون ویزا و پاسپورت و  دیپوزیت.

دیپوزیت چیست؟

به مبلغی که بابت ضمانت به شرکت اجاره دهنده‌ی خودرو پرداخت می‌شود دیپوزیت می‌گوییم. این مبلغ براساس نوع و مدل ماشین متفاوت است. پس از تحویل ماشین در صورتی که خودرو بدون هیچ مشکلی به شرکت برگردانده شده باشد پس از  گذشت 25 روز کاری دیپوزیت بازگردانده می‌شود و در این زمان عدم خلافی ماشین بررسی می‌گردد.

شرایط اجاره ماشین از فرودگاه دبی چگونه است؟

شما می‌توانید در اجاره ماشین از شرکت‌های رنت محل تحویل را هر مکانی از دبی مشخص کنید. فقط برای اجاره ماشین در فرودگاه دبی باید اطلاعات پرواز خود را به نماینده‌ی شرکت تحویل دهید زیرا از یک ساعت قبل از حضور شما در دبی نماینده در فرودگاه منتظر شما خواهد بود  تا خودرو را به شما تحویل دهد.

برای اجاره ماشین باید هزینه بیمه ماشین پرداخت کنیم؟

ماشین‌هایی که اجاره می‌کنید تماما بیمه هستند و براساس قانون دبی ماشین بدون بیمه اجاره‌ی حضور در خیابان‌ها را ندارد.

اگر در دبی با ماشین اجاره‌ای تصادف کنیم چه می‌شود؟

در همان زمان تصادف با پلیس تماس گرفته  از صحنه تصادف عکس بگیرید و فیلم برداری کنید و با نماینده‌ی شرکت حتما تماس بگیرید تا بتواند به شما کمک کند.

خوشنام‌ترین شرکت اجاره ماشین در دبی کجاست و چرا؟

یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های ایرانی که در دبی نیز نمایندگی دارد، شرکت محبوب سعادت رنت است که توانسته  بالاترین درصد رضایتمندی مشتریان را در خدمات‌رسانی بدست آورد. این مجموعه برای راحتی مشتریان خود نمایندگان فارسی زبان را استخدام کرده است تا در صورت بروز مشکل امکان برقراری ارتباط با آنها مهیا باشد..

در دبی اجاره ماشین به صرفه‌تر است یا استفاده از تاکسی؟

هزینه‌ی تاکسی در دبی بر اساس کیلومتر، روز و ساعت متفاوت است؛ همچنین به محض سوار شدن مبلغ ورودی نیز دریافت می‌شود. در نتیجه هزینه‌ی تاکسی در دبی بسیار بالاست. اجاره ماشین در دبی بسیار بصرفه‌تر از کرایه تاکسی می‌باشد زیرا شما فقط مبلغی را بابت زمان کرایه به شرکت پرداخت می‌کنید.

ایرانیان چطور می‌توانند هزینه‌ی اجاره ماشین در دبی را پرداخت کنند؟

بسته به شرکتی که خودرو را از آن اجاره می‌کنید متفاوت است. به طور مثال در صورتی که اقدام به اجاره ماشین در دبی از شرکت سعادت رنت کنید، به هر روشی می‌توانید مبلغ را بپردازید:: ریالی، ارز دیجیتال و انواع دیگر ارزها

قیمت اجاره ماشین در دبی چقدر است؟

تعیین قیمت اجاره ماشین در دبی به موارد زیر بستگی دارد:

1-        مدل و نوع ماشین

2-        مدت زمان کرایه ماشین

3-        محل تحویل و عودت ماشین

4-        انتخاب نوع سرویس (اجاره خودرو با راننده و بدون راننده)

قرارداد اجاره خودرو در دبی به چه صورت است؟

در زمان تحویل خودرو نماینده شرکت دو نسخه قرارداد را در اختیار شما قرار می‌دهد که در آن تمام اطلاعات راننده، ماشین، نوع بیمه، مدت زمان کرایه، مبلغ اجاره و… یادداشت شده است. نگهداری نسخه قرارداد تا پایان مدت زمان اجاره الزامی می‌باشد.

فراری 488 Spider، رانندگی سرعت و قدرت در خیابان های دبی - اجاره خودرو - اجاره ماشین در تهران به آسانی 【بدون چک با تخفیف】

جمع بندی

همانطور که گفته شد سعادت رنت آماده‌ی اجاره‌ی انواع خودرو براساس بودجه و شرایط شما در دبی می‌‌باشد. خودروها از نظر فنی بدون نقص هستند و تمیز و کارواش رفته در اختیار شما قرار می‌گیرند. در صورت بروز هرگونه مشکل کافیست با نماینده‌ی شرکت در دبی تماس بگیرید و او در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما خواهد بود. در صورت داشتن هر سوال می‌توانید با همکاران مجموعه تماس حاصل نمایید و اطلاعات کامل را دریافت کیکی از بهترین شهرهایی که می‌توانید با هر بودجه‌ای به آن سفر کنید و از آنجا نهایت لذت را ببرید، شهر دبی است. دبی که طی چند سال اخیر تغییرات زیادی داشته است و امکانات و خدماتی که در اختیار مسافران قرار می‌دهد باعث افزایش گردشگران خارجی شده است. با توجه به نزدیکی ایران به دبی، تعداد بالایی از هموطنان عزیز ما نیز سالانه از طریق هواپیما و کشتی به این شهر زیبا سفر می‌کنند.

همانطور که می‌دانید دبی، یکی از مدرن ترین شهرهای خاورمیانه و قاره آسیاست که سالانه میلیون ها توریست از سراسر دنیا برای دیدن مرتفع‌ترین آسمان خراش دنیا، ساختمان های لوکس، تفریحات آبی خاص و فضای شهری مدرنش به آنجا سفر می‌کنند. وسعت دبی در حدود ۴ هزار کیلومتر مربع است و دارای جمعیتی ۳ میلیون نفری است که ۸۰ درصد جمعیت آن را مهاجران تشکیل می‌دهند.

اگر قصد سفر به دبی را دارید و برای گشت و گذار به دنبال یک راهکار به صرفه هستید با ما همراه باشید.

دبی یک شهر لوکس و مدرن محسوب می‌شود و نمایندگی‌های تولیدکنندگان خودروهای بروز دنیا در آنجا حضور دارند و شما در خیابان‌های دبی لوکس‌ترین خودروهای جهان را می‌توانید ببینید که این خود گردشگران بخصوص ایرانیان را وسوسه می‌کند تا آنها هم رانندگی با ماشین های مدرن را تجربه کنند. در دبی چندین شرکت رنت ماشین وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آنها اقدام به نمایید.

این سرویس برای ایرانیان به دلیل نداشتن حساب‌های بین المللی سخت خواهد بود. اگر شما از ایران اقدام به این امر از طریق شرکت‌های کنید، خودرو در زمان و مکان مشخص در اختیار شما خواهد بود.

شرایط اجاره ماشین در دبی

برای اینکه بتوانید از خدمات اجاره ماشین در دبی بهرمند شوید کافیست یک شرکت معتبر و سرشناس را در ایران پیدا کنید که نمایندگی رسمی در دبی دارد. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید این شرکت معتبر است یا خیر به موارد زیر دقت کنید:

 • دارای مجوز رسمی صنعت کرایه ماشین باشد
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد
 • خودروهای بروز و کم کارکد داشته باشد
 • آدرس دفتر مشخص باشد

در صورتی که شرکت موارد فوق را داشت نوبت به انتخاب نوع و نحوه‌ی کرایه ماشین می‌رسد. کرایه خودرو در دبی به دو صورت زیر به شما عزیزان ارائه می‌شود:

 • کرایه ماشین بدون راننده در دبی
 • اجاره خودرو با راننده در دبی

در زیر هر کدام را به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

شرایط کرایه ماشین بدون راننده در دبی

در این سرویس شما خودرویی را بر اساس علاقه و بودجه‌تان انتخاب می‌کنید و با ارائه موارد زیر ماشین را در زمان و مکان مشخص از نماینده شرکت تحویل می‌گیرید. توجه کنید که رعایت قوانین راهنمایی رانندگی در دبی بسیار ضروری می‌باشد و بهتر است قبل از سفر حتما نگاهی به قوانین این شهر بیندازید.

 • مدارک شناسایی برای اثبات حداقل سن ۲۰ سال
 • گواهی نامه بین المللی
 • ارائه ویزا، پاسپورت و کارت پرواز در زمان تحویل خودرو در فرودگاه‌های دبی
 • واریز دیپوزیت برای ضمانت خودرو که این مبلغ براساس مدل ماشین متفاوت است و پس از عودت ماشین به شرکت به حسابتان بازگردانده خواهد شد.
 • امضای قرارداد اجاره ماشین در دبی که در زمان تحویل ماشین می‌بایست امضا کنید. در آن تمامی اطلاعات راننده و ماشین به صورت کامل یادداشت شده است
 • پرداخت کل مبلغ اجاره خودرو به شرکت

در سرویس اجاره ماشین بدون راننده شما مسئولیت خودرو را برعهده دارید و میبایست در زمان مقرر خودرو را تحویل شرکت دهید تا متحمل هزینه مضاعف نشوید. در صورت تصادف حتما از صحنه فیلم برداری کنید و با پلیس و نمایندگان شرکت تماس بگیرید تا در کنار شما حضور داشته باشند.

این سرویس با حداقل زمان ۲ روزه به شما عزیزان ارائه می‌شود در صورتی که نیاز به زمان بیشتری داشتید با هماهنگی با شرکت این مورد امکان پذیر خواهد بود.

بخوانید : addcarrental.com

اجاره خودرو با راننده در دبی

در سرویس شما سرنشین ماشین خواهید بود و راننده تشریفاتی و آشنا به مسیر شما را به مقصد مورد نظرتان خواهد رساند. برای کرایه ابتدا ماشین را انتخاب کرده و اطلاعات زیر را در اختیار شرکت رنت ماشین قرار دهید:

 • مدارک شناسایی سرنشینان
 • مشخص کردن مبدا و مقصد
 • مدت زمان کرایه

در این روش شما در هر مکانی می‌توانید خودرو را با راننده تحویل بگیرید با این تفاوت که هیچ مسئولیتی برعهده‌ی شما نخواهد بود. تمامی خسارات مانند، دزدی، تصادف، جریمه برعهده راننده و شرکت خواهد بود. مدت زمان کرایه ماشین در این خدمات ۱۰ ساعت می‌باشد که می‌توانید با شرکت هماهنگ کرده و مدت زمان را افزایش دهید. راننده‌ای که در اختیار شما قرار می‌گیرد فردی مسئولیت‌پذیر، آشنا به تشریفات و مسیر است. شما را به راحتی به مقصد مورد نظر می‌رساند.