رسانه عمومی

آغاز عملیات احداث ۳۰ واحد نمازخانه بین‌راهی همزمان در سراسر کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

سلام دکتر/زنجان وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات احداث ۳۰ واحد نمازخانه بین‌راهی در استان زنجان آغاز شد تا به زودی وارد چرخه خدمت به مردم شود.

مهرداد بذرپاش امروز (شنبه ۱۶ دی‌ماه) در حاشیه افتتاح همزمان ۱۶ باب نمازخانه بین‌ راهی و نمازخانه، ۴۷ باب مجتمع خدماتی و رفاهی در سراسر کشور در نمازخانه راهدارخانه خانچایی طارم، اظهار کرد: این پروژه در طول عملیات احداثی که انجام می‌شود به اتمام می‌رسند، وارد مدار خدمت می‌شوند.

وی با بیان اینکه از صبح امروز تاکنون میهمان مردم استان زنجان بودیم، افزود: در این سفر بیش از ۷۱۰۰ واحد مسکن نهضت ملی تقدیم زنجانی‌ها شد و عملیات‌های خوبی نیز آغاز شد.

این مسئول با بیان اینکه رشد خوبی را در خصوص مسکن در استان زنجان شاهد هستیم، تصریح کرد: اکنون پیشرفت پروژه‌های مسکن به ۶۰ درصد و عملیات تحویل واحد مسکن نهضت ملی نیز در بازه‌های مختلف باید تحویل مردم شود.

وزیر راه و شهرسازی ضمن قدردانی از زحمات راهداران استان زنجان، گفت: اقدامات آنان کمتر دیده می‌شود ولی کار بسیار مهمی دارند که مردم نیز متوجه هستند آنان علی‌رغم همه سختی‌ها خدمات شایان توجهی را به مردم عرضه می‌کنند.

بذرپاش اظهار کرد: ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه از قبیل روکش آسفالت، بهسازی، ساخت راه‌های روستایی، معاون سازمان راهداری ارائه کردند که امید است تا پایان سال پروژه‌های مذکور به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در راستای احداث و بهسازی راه‌های روستایی انجام شده است، افزود: ساخت واحد روستایی نباید متوقف شود.

این مسئول با بیان اینکه در حوزه روکش آسفالت راه‌های اصلی و نقطه حادثه‌خیز، باید پلیس رفع خطرآمیز بودن آنان را تایید کند، تصریح کرد: ۴ نقطه حادثه خبر در استان زنجان صورت جلسه شده و ۲ نقطه دیگر رفع شده است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امید است در همین مدار خدمت‌رسانی هر روز یک خدمت‌ جدیدتر به مردم ارائه کنیم، افزود: ۹۹ پروژه که بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان برآورد مالی شده است، در شرف انجام بوده و در سال آینده به مرور وارد مدار خدمت خواهد شد.

وی با بیان اینکه توقف‌های بین مسیر می‌تواند کاهش خطرات و حوادث جاده‌های را در پی داشته باشد، افزود: نمازخانه با کیفیتی که سرویس بهداشتی داشته باشد، فرد بتواند با آرامش فریضه نماز را به انجام برساند و ادامه راه خود را برود مهم است.

این مسئول از آغاز عملیات احداث ۳۰ واحد نمازخانه بین راهی خبر داد و خاطرنشان کرد: این عملیات از امروز در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام